O firmie

Z dniem 1 stycznia 2001 roku z Zakładu Sprzętu Instalacyjnego POLAM-Nakło S.A została wyodrębniona
APANA Spółka z o.o., która kontynuuje produkcję wyrobów śrubowych. Apana posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji elementów złącznych, które przedstawiamy w naszej ofercie.
Rekomendację dla naszych produktów stanowi fakt, że od 30 lat zaopatrujemy w wyroby śrubowe wiele renomowanych i znanych w Polsce firm.
Elementy złączne produkowane są metodą obróbki plastycznej według PN, DIN, ZN ze stali, mosiądzu, miedzi i aluminium na życzenie klienta. Wykonujemy również wyroby niestandardowe wg przedstawionych rysunków oraz wkręty do tworzyw. Wkręty stalowe zabezpieczamy antykorozyjną, dekoracyjną powłoką cynkową i niklową, jak również w razie potrzeby obrabiamy cieplnie.
Produkty nasze znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle elektroinstalacyjnym, oświetleniowym, AGD, motoryzacyjnym, drzewnym oraz w budownictwie na terenie całego kraju.
Elastyczność produkcji w nietypowym asortymencie wyrobów możliwa jest dzięki wysokiemu poziomowi kadry technicznej, która umożliwia podjęcie nowych uruchomień w krótkim okresie czasu.

Mając na uwadze, iż rozwój naszej firmy zależy od zadowolenia naszych klientów, zobowiązujemy się do dostarczania produktów o wysokiej i stabilnej jakości. Dla spełnienia tych wymogów prowadzimy stałe, skuteczne badania rynku.
Firma posiada certyfikat EN ISO 9001:2015
Priorytetem w codziennej pracy jest jakość, której zapewnienie stanowi naczelne zadanie kierownictwa i pracowników firmy.

Wykonujemy również elementy złączne na życzenie klienta według dokumentacji technicznej w zakresie od M3 do M6. Zapraszamy do kontaktu (067) 287 32 33 oraz (067) 287 32 44.